гінекологічне обстеження

У медичному центрі «КОЛЬПІНГ» Ви можете пройти комплексне гінекологічне обстеження і отримати професійне лікування в Чернівцях. Гінеколог відповість на всі питання, проконсультує з проблем жіночого здоров'я і правильних методів контрацепції.

УЗД Обстеження
від 70 грн

У ряді випадків УЗД виступає як найнадійніший і необхідний метод встановлення діагнозу. Це дає лікарям можливість вчасно призначити лікування і покращує його результати, рятуючи життя пацієнтам.

УЗД Обстеження
від 70 грн

У ряді випадків УЗД виступає як найнадійніший і необхідний метод встановлення діагнозу. Це дає лікарям можливість вчасно призначити лікування і покращує його результати, рятуючи життя пацієнтам.

Оберіть час зручний для прийому
9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Пн 26.10
ВТ 27.10
Ср 28.10
ЧТ 29.10
Пт 30.10
Пн 02.11
ВТ 03.11
Ср 04.11
ЧТ 05.11
Пт 06.11
Пн 09.11
ВТ 10.11
Ср 11.11
ЧТ 12.11
Пт 13.11
Пн 16.11
ВТ 17.11
Ср 18.11
ЧТ 19.11
Пт 20.11
Пн 23.11
11.02.2016

Дата обстеження:

14:00

Час обстеження:

Змінити
А чи знаєте Ви, що:

Навіть при відсутності значимих проблем зі здоров'ям бажано 1 раз на рік проходити диспансеризацію.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА (УЗД) В ЧЕРНІВЦЯХ
Медико-Діагностичний Центр «Кольпінг» пропонує для своїх клієнтів послуги ультразвукової діагностики (УЗД) в місті Чернівці на новітньому обладнанні під наглядом досвідчених фахівців.
Гінекологічне УЗД
За допомогою апаратів лікарі отримують якісне зображення органів і тканин організму. Сучасну медицину неможливо уявити без цього виду діагностики. Ультразвукове дослідження органів малого тазу є оптимальним методом діагностики більшості гінекологічних захворювань (а значить, першим етапом в їх лікуванні). Крім того, воно широко застосовується в акушерстві для спостереження за перебігом вагітності. Гінекологічне УЗД рекомендується проводити мінімум раз на рік, так як багато захворювань репродуктивної системи на ранньому етапі проходять без симптомів. Найбільш вдалий час для цієї процедури - перша фаза менструального циклу (п'ятий - сьомий день після початку менструації, не пізніше десятого).
Покази:
• Профілактичне обстеження.
• Виявлення вагітності на ранніх термінах.
• Підозра на гінекологічне захворювання.
• Спостереження за перебігом захворювань.
• Діагностика можливих ускладнень після пологів або абортів.
• Установка внутрішньоматкового контрацептиву.
• Прийом протизаплідних і гормональних препаратів.

Види гінекологічного УЗД
Трансабдомінальне - проводиться за допомогою зовнішнього датчика (через передню черевну стінку), такий спосіб діагностики рекомендований незайманим.
При трансвагінальному УЗД датчик вводиться в піхву, процедура є безболісною і проводиться із застосуванням презервативу. Трансвагінальне ультразвукове дослідження дає більш точну інформацію.
Підготовка: від дотримання правил підготовки до процедури, залежить достовірність отриманих результатів. Для трансабдомінального УЗД необхідна підготовка сечового міхура. Слід випити від одного до півтора літрів води за годину до процедури і не мочитися перед проведенням УЗД.
Трансвагінальне гінекологічне УЗД в Чернівцях проводиться на спорожнений сечовий міхур. Проведення акушерського УЗД вимагає помірно заповненого сечового міхура. Перед процедурою потрібно випити дві склянки води. Гінекологічне УЗД вимагає дотримання ще однієї умови: кишечник повинен бути спорожненим, без газів. Тому ще за два - три дні до дослідження потрібно дотримуватися дієти, що обмежує вживання продуктів викликають запори або газоутворення. Сама процедура займає десять - двадцять хвилин, є абсолютно безболісною (виняток: наявність гострих запальних процесів). Протипоказань до проведення немає. Розшифрувати результати може тільки лікар.
УЗД нирок
УЗД нирок - ультразвукове дослідження, що використовується для визначення форми, розміру та місця розташування нирок, сечового міхура і сечоводу. Саме така форма діагностики дозволяє виявити такі захворювання як, наприклад, сечокам'яну хворобу, знайти доброякісні та злоякісні пухлини, продіагностувати нирки на наявність в них солей і мікролітів (піску в нирках). Існує ряд симптомів, при наявності яких, наполегливо радять зробити УЗД нирок:
• Регулярний біль в попереку
• Часті колючі відчуття в нирках
• Діагностика раніше трансплантованої нирки
• Наявність хронічних хвороб різного виду
• Відчуття набряклості обличчя і нижніх кінцівок в сукупності з частими головними болями.
• Підвищений артеріальний тиск
УЗД нирок проводиться як стоячи, так і лежачи. Вся процедура за часом займає близько півгодини, а проходить зазвичай безболісно і з максимальною комфортністю. Єдине, що може завдати пацієнтові незручності - це умова перебувати нерухомо під час процедури (необхідно для більш точних даних). Після отримання результатів сканування (контури нирок і новоутворень в ході дослідження поступово будуть з'являтися на спеціальному моніторі) лікар розшифровує отримані результати і оголошує їх пацієнтові. УЗД нирок нешкідлива процедура і ніяких особливих протипоказань, як і специфічної підготовки, не має. Однак є ряд винятків, так, наприклад, деякі проблеми при проведенні процедури можуть виникнути при наявності ожиріння, газу в кишечнику або наявність в ньому ж барію. Якщо у пацієнта в ході попередньої консультації виявлена хоча б одна з перерахованих вище проблем, досвідчений фахівець Медико-Діагностичного Центру «Кольпінг» в Чернівцях дає йому рекомендації про те, як без шкоди для організму зробити УЗД нирок. Наприклад, при наявності підвищеної ваги лікар може попросити пацієнта протягом декількох днів дотримуватися дієти, виключити з раціону хліб, фрукти, овочі і молоко, а також приймати активоване вугілля.
 УЗД судин
Застосовується для виявлення тромбозу вен, діагностування на ранніх стадіях захворювання патологій артерій та вен і призначення правильного лікування. УЗД судин є одним з найбільш ефективних і точних методів діагностики.
УЗД передміхурової залози
Дозволяє діагностувати і виявити на ранніх стадіях простатит, аденому простати, рак передміхурової залози, причини безпліддя і порушення потенції. Чоловікам старше 45 років рекомендується щорічно проходити УЗД передміхурової залози.
УЗД щитовидної залози
Ультразвукова діагностика щитовидної залози може бути призначена ендокринологом, гінекологом, терапевтом або оториноларингологом. Дозволяє оцінити структуру і розміри щитовидної залози, виявити наявність кісти і пухлин.
Записатися до лікаря в медцентрі «КОЛЬПІНГ» і пройти ультразвукове обстеження в Чернівцях Ви зможете за тел.: (0372) 52-54-20, (099) 117-10-88